PŮJČOVNA

Již 32 let se v Našem Ski Centru snažíme vyjít vstříc zákazníkům, kteří z různých důvodů nechtějí, nebo nemají možnost vlastnit lyžařskou výzbroj, formou vypůjčení lyžařského vybavení v naší půjčovně.

Co půjčujeme:

 • Sjezdové soupravy (lyže, boty, hole)
 • Snowboardové soupravy (prkno, boty)
 • Soupravy na běžky (lyže, boty, hole)
 • Samostatné sjezdové lyže, běžky, snowboardy, boty, hole
 • Doplňky jako lyžařské helmy, brýle, vaky

Seřízení vázání a příprava vybavení:

Všechny vypůjčené produkty jsou servisně připraveny pro uživatele, včetně broušení a voskování a odborně seřízeny na tělesné dispozice a zdatnost jezdce. Ke každému zapůjčení od nás dostanete v rámci ceny půjčovného potvrzení o seřízení, které oceníte v případě úrazu jako doklad pro pojišťovnu a které je také často vyžadováno na dětské kurzy.

Rezervace:

Před zapůjčením výstroje je vhodná Rezervace. Předejdete tak tomu, že se na vás nedostane při výběru výbavy. Máme omezené kapacity a v případě nedostatku věcí mají přednost zákazníci s rezervací. Rezervace však neslouží k vyzkoušení výbavy! Výbavu si vyzkoušíte až při jejím vyzvednutí.

Rezervaci lze provést dvěma způsoby:

 1. Osobně u nás na prodejně – rezervaci je vhodné provést nejpozději v průběhu minimálně týdne před daným termínem. Čím dříve tím lépe. Rovnou si domluvíme termín vyzvednutí výstroje.
 2. Online – v případě online rezervace je potřeba zadat do emailu:
  – Jméno a příjmení
  – Termín pobytu
  – Druh výbavy (lyže, snowboard, běžky, atd.)
  – Výšku lyžaře
  – Velikost chodidla lyžaře
  – V případě zapůjčení přilby obvod hlavy v cm

Na základě těchto informací vás budeme informovat o termínu vyzvednutí výbavy.

Online REZERVACE zde: skikurim@email.cz

Cena půjčovného:

První den půjčovného se nezapočítává. Každý další den nad 9 dní á 50 Kč (kromě lyží kategorie VIP a doplňků).Při odebrání zboží, účtujeme vratnou kauci na výzbroj 500 Kč až 5 000 Kč (dle hodnoty zapůjčovaného vybavení), která se vrací zá­kazníkovi při navrácení vypůjčených věcí. Na zálohu i garanci dostává zákazník účetní + pokladní blok (daňový doklad), vůči kterému obdrží finanční částku nazpět. Při vypůjčení výzbroje zákazník prokazuje totožnost OP, či jiným dokladem, a uvede svou adresu a telefonní číslo. 

POZOR! Vratnou kauci je nutné uhradit v hotovosti!

Navrácení zapůjčeného zboží:

Výzbroj je nutno vrátit do půjčovny suchou a čistou!

V případě pozdního vrácení výzbroje nebo jeho vrácení ve špatném stavu (špinavé, mokré vybavení), účtujeme navíc 200 Kč (v případě prodlení 200Kč za každý den), které se odečítá ze složené vratné kauce. Pokud zákazník nevrátí vybavení do 3 dnů od data vrácení, považujeme výzbroj za odcizenou a kontaktujeme Policii ČR. V takovém případě propadá vratná kauce a je nutno doplatit plnou cenu výzbroje.

Jestliže dojde k poškození zapůjčeného vybavení, z vratné kauce se odečte cena opravy. Dojde-li ke zničení výzbroje, je zákazník povinen doplatit cenu vypůjčené výzbroje jako při její ztrátě. Při zapůjčení samozřejmě počítáme s běžným opotřebením výbavy a zákazníkovi ji neúčtujeme.

Za dřívější vrácení výbavy peníze nevracíme, děkujeme za pochopení.